T-shirts. Geeksters. Winners. Sklep z najlepszymi koszulkami na świecie.

Informacje o Wysyłce

Regulamin sklepu internetowego: http://www.geekster.pl

 

Sklep Internetowy “Geekster” działający pod adresem www.geekster.pl prowadzony jest przez firmę: Agencja Marketingowa Galaktus Mateusz Szukajt, z siedzibą mieszczącą się w Białymstoku, ul. Mickiewicza 15a/2, Nip 8471520944, mail: biuro@galaktus.pl , tel. Kontaktowy : +48 85 732 28 82.

 

1.      Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet. Wszystkie informacje na temat sprzedawanych produktów zamieszczone są na stronie sklepu internetowego: www.geekster.pl

2.      Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość potwierdzająca, że zamówienie dotarło do sklepu. O aktualnym statusie zamówienia klient jest informowany wiadomością e-mail, wysyłaną na wskazany podczas rejestracji przez klienta adres.

3.      By dokonać zamówienia należy założyć konto które polega na wypełnieniu formularza na stronie sklepu:  http://www.geekster.pl/index.php?route=account/register i zaakceptować warunki użytkowania sklepu.

4.      Poprawne złożenie zamówienia polega na

a)      wybraniu zamawianego towaru

b)      podaniu adresu do wysyłki

c)      wykonaniu przez klienta płatności na konto firmy (nr 78 1090 2587 0000 0001 1847 3318 BZ WBK) lub określeniu wysyłki towaru „ za pobraniem”.

5.      Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia oraz dokonania płatności.

6.       Zamówienie jest wysyłane tego samego dnia, którego dotrze potwierdzenie płatności (w przypadku wysyłki po przedpłacie) lub dokonania potwierdzenia zamówienia (w przypadku wysyłki za pobraniem).

7.      Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego.

8.      Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy(Poczta Polska lub Kurier DPD).

9.      W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane. Kupujący ma również prawo do modyfikowania swojego zamówienia,  jeśli nie zostało ono jeszcze zrealizowane, poprzez kontakt ze sklepem internetowym w sposób telefoniczny lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie www.geekster.pl

10.  Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

11.  Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich (istnieje również możliwość wybrania waluty EURO, w takim wypadku ceny podawane na stronie sklepu będą w EURO) i zawierają podatek VAT i nie zawierają kosztów dostawy do klienta. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Wszystkie informacje na temat kosztów dostawy znajdują się w zakładce „informacje o wysyłce”.

12.   Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
             

- wysyłka za pobraniem ( płatność następuje podczas odbioru przesyłki)
           

- przelewem bankowym na konto sklepu (nr 78 1090 2587 0000 0001 1847 3318 BZ WBK)

- płatność za pośrednictwem serwisu PayU.

13.   Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera DPD.
Koszt przesyłki jednej paczki (koszulki) za pośrednictwem Poczty Polskiej to 10 zł brutto. Koszt przesyłki jednej paczki (koszulki) za pośrednictwem DPD to 16 zł brutto.  

14.  W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) i ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

15.  Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

16.   Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

17.  Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „GEEKSTER”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych. Podanie przez klienta danych osobowych jest dobrowolne i wymagane w celu realizacji zamówienia. Sklep GEEKSTER nie ponosi odpowiedzialności za wprowadzenie przez Klienta błędnych danych osobowych.

18.  Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.  W tym celu należy skontaktować się z biurem naszego sklepu drogą e-mail: koszulki@geekster.pl telefonicznie pod numerem 85 732 28 82 lub poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie www.geekster.pl Odstąpienie od umowy jest możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony, w przypadku gier na konsole folia zabezpieczająca musi być w stanie nienaruszonym tak samo jak pudełko. Wszystkie towary muszą być zwracane w oryginalnym pudełku. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą/paragonem. na adres sklepu: ul. Mickiewicza 15a/2, 15-213 Białystok.

19.  Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Firma Geekster nie odbiera przesyłek nadanych za pobraniem.

20.   Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres : ul. Mickiewicza 15a/2, 15-213 Białystok. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę/ paragon oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia dostarczenia towaru do siedziby sklepu. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary

21.  Sklep www.geekster.pl zastrzega sobie możliwość do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie wprowadzone zmiany dokonane przez Sklep www.geekster.pl , wchodzą w życie po upływie 7 dni od daty wykazania ich na stronie internetowej www.geekster.pl w zakładce „ Warunki użytkowania” . Wszystkie zamówienia które wpłynęły przed tą datą są realizowane na zasadach regulaminu obowiązującego w dniu składania zamówienia.